KAPIDA ÖDEME | PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

Hakkımızda

Yüksek Kalite & Mutlak Müşteri Memnuniyeti


Rötlich’in vizyonunu oluşturan en temel yapı taşı, içinde bulunduğumuz kimyasal sektöründe, yüksek kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu temel etrafında misyonumuz, çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi geliştirmek ve siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun seçenekler ile cevap vermektir.

İhtiyaçlara Uygun Çözümler

Kaliteli ve teklonojik ürünlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün öncüsü olmaktır. Kalıcı müşteriler edinmenin değerine inanıyor, müşterilerimizle aramızdaki iş ortaklarına uzun vadeli bakıyoruz. Müşterilerimizin yerine düşünüyor, ihtiyaçlarına uygun, değer katan çözümler üretiyoruz.

Yenilikçi & Üretici Fikirler

Pro aktif yaklaşımlarla hareket ederek oluşabilecek sorunların önlemlerini önceden alıyoruz. Bunu başarmanın yolu, yenilikçi ve yaratıcı önerileri cesaretlendirecek eğitimlerle çalışanlarımızı şirketimize olan bağlılıklarını arttırmak, takım ruhu ile verimlilik ve hizmet kalitesini yükseltmektir.

İlkeli Duruş & Kaliteli Hizmet

Müşterilerimize ve çalışanlarımıza olan davranışlarımızda; karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkemizi korumak, topluma, doğal çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde olmak, sürekli yatırımlarla yeni istihdam alanları yaratmak, bilgi çağının olanaklarını tüm hizmet alanlarımızda uygulamak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak temel hedefimizdir.

İletişim

Çağlayan Mh. Vatan Cd. Civelek Sk. No:1 34403 Kağıthane / İstanbul - Türkiye

Telefon : 0(850) 711 10 11
Email: info@rotlich.com

Ekibimiz

Harun TAKIŞ

FOUNDER & CEO

Adem TERZİ

FOUNDER & CEO

Ne arıyorsun?

Ahşap Yüzey Temizleyici

Birisi beğendi ve satın aldı

Ahşap Yüzey Temizleyici

10 dakika önce Tahmini konum: İstanbul

Sepetiniz